قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین سایت دهکده کتاب

در نظر داشته باشید که ورود کاربران به وب‏‌سایت دهکده کتاب هنگام استفاده از طرح‏‌های تخفیفی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین آن است.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیۀ شرایط و قوانین دهکده کتاب از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه دهکده کتاب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
تمامی کالا و خدمات این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.
در صورتی که در قوانین مندرج و رویه‏‌های دهکده کتاب در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش، استفاده از فایل‌های موجود در سایت و یا هرگونه استفاده از خدمات دهکده کتاب اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات دهکده کتاب استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شوند و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه دهکده کتاب به صورت الکترونیکی و مخابراتی (از طریق پست الکترونیکی، پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی و مخابراتی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات، امکان دارد وبسایت دهکده کتاب برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت خود در دهکده کتاب را از طریق پروفایل خود در سایت لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

دهکده کتاب به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن‌ها محافظت می‏‌کند.
دهکده کتاب متعهد می‏‌شود در حد امکان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.

ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنای روز شنبه تا پنج‌شنبۀ هر هفته، به‌غیر از تعطیلات رسمی در ایران است و کلیۀ سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
دهکده کتاب به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
سفارشات آنلاین و آفلاین، پس از تأیید پرداخت، صبح روزکاری بعد، ارسال می‌شوند. از آن‌جا که سفارشات دقیقا طبق درخواست کاربران ارسال می‌گردند خواهشمند است در زمان انتخاب کتاب‌(ها) و سایر محصولات دقت لازم را مبذول فرمایید.
در صورت وجود هر گونه نقص در سفارش تحویل شده، مراتب را در اولین فرصت با در قسمت انتقادات و پیشنهادات در میان گذاشته تا نسبت به رفع آن اقدام نمایند.
تا زمانی که فرآیند پرداخت وجه انجام نشده، سبد کالا حالت پیش فاکتور را داشته و امکان تغییر قیمت به دلیل چاپ مجدد یا ابطال سفارش به دلیل اتمام موجودی وجود خواهد داشت.

پسورد خود را فراموش کرده اید ؟
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
لطفا اطلاعات حساب کاربری خود را در جای امن نگه دارید